

Opis in lastnosti
Čudovit kostum za malega pustolovca. V tem kostumu se bo vsak deček spremenil v pravega dinozavra! Pajac z motivom triceratopsa je udoben, mehak in zasnovan tako, da otrokom prinaša veselje ter občutek ugodja pri nošenju.
Kostum ima kapuco z dinozavrovo glavo, ki pritegne vsakega opazovalca. Ne manjkajo trije rogovi, izrazite oči in pisan ovratnik – prav tak kot pri pravem triceratopsu! Zadnji del dopolnjuje velik plazji rep. Celoten pajac je potiskan tako, da spominja na pravo dinozavrovo kožo – z veliko barvami in podrobnostmi.
Zapenjanje z zadrgo spredaj ter elastični robovi na rokavih in hlačnicah omogočajo, da se kostum enostavno obleče in udobno nosi. Odličen kostum za pusta, praznovanja, pižama zabave ali silvestrovanje. Razveselil bo tudi kot izvirno darilo.
Starost: 3–4 leta (velikost 98–104 cm)
Dolžina od rame: 88 cm
Material: 100 % poliester
Uvrščeno v kategorije
Proizvajalec | Souza! |
---|---|
Leta | od 3 let, od 5 let |
Namenjeno | fantu |
Razvijajo | domišljijo |
Tip igrače | igrače |
EAN | 8720955282246 |
Koda izdelka | SOUZA_101051 |